יום שלישי, 4 ביולי 2017

היכרות קצרה עם אקסס בארס


אם הייתי מבקשת מכם לתאר מה מבחינתכם הוא פינוק , מה הייתם מתארים?
יש לי רמה גבוה של ביטחון שהתחושות של שקט ,  רוגע , ים ועוד .
חברתי הטובה רונית היא מטפלת הוליסטית שהתמחתה גם בשיטת "אקסס בארס"
ממנה שמעתי לראשונה על שיטה זו ומאוד הסתקרנתי מהתהליך , אז הגעתי להתנסות.
שיטת ה"אקסס בארס" היא שיטת טיפול ומודעות שהגיעה מארצות הברית  והפכה לאחת השיטות הפופולריות בעולם ב-25 שנים האחרונות. התהליך מתבצע בעזרת מגע עדין ב- 32 נקודות על הראש, ללא מאמץ ובקלות. התהליך משחרר מחסומים שעד כה לא אפשרו לנו ליצור את מה שרצינו. היא מביאה ריפוי עמוק, ויחד עם זאת היא פשוטה מאד ללמידה.
32 הנקודות מאכסנות מטען אלקטרו-מגנטי המורכב מאמונות, דעות, רגשות שליליים כלפי עצמנו ותחומים בחיינו שעד כה עצרו אותנו מלהיות מי שאנחנו באמת. מדובר בתהליך פשוט, לא פולשני, ללא תופעות לוואי, שבו אנרגיית המטפל נוגעת בעדינות בנקודות עוצמה הנמצאות על הראש, כדי לשחרר אנרגיה שנתקעה באופן לא מודע. שחרור האנרגיה התקועה מרחיב את היכולות שלנו ואת המרחב ליצור מציאות חדשה ומדויקת יותר.

את התהליך רונית הדגימה לי על שפת הים ביום חמים ונעים. פינוק ממש .החלק החשוב ביותר בשבילי היה להיכנס לתהליך ללא דעות קדומות ולתת, לתת לעצמי לזרום עם התהליך.
היה לי  נ ה ד ר   .  הרגשתי רגועה , ונקייה תחושה מוזרה בשבילי של שקט פנימי ( אני מאוד רועשת מבחוץ ועוד יותר מבפנים – בדרך כלל). חשתי תחושה נעימה .... פרפר, או יותר נכון עלה שצף על פלג מים רגוע.
השקט מהמחשבות בראש היה נהדר , רונית אמרה שלתהליך יש גם השפעות מתמשכות של שחרור " קשרים" ופיתולים תחושתיים שמעקבים ומונעים אותנו להגיע למקומות טובים ושלמים יותר.
הנגיעה הקצרה בתהליך השאירה לי טעם גדול של עוד

אז ממליצה גם לכם להכיר את רונית המיוחדת ולהתנסות ב"אקסס בארס".

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה